tekstus (tekstus) wrote,
tekstus
tekstus

Олесь БУЗИНА. Десять заповедей сознательного украинца

Олесь БУЗИНА. Десять заповедей сознательного украинца
From-UA Новости Украины | 16.11.2006 11:07 | Олесь Бузина, специально для From-UA
20061116-Олесь БУЗИНА. Десять заповедей сознательного украинца-pic1
Предлагаем вниманию читателей новое исследование известного украинского писателя…

…и журналиста Олеся Бузины, посвященное одному раритетному историческому документу, за подлинность которого мы не ручаемся.

Публикуется впервые и на языке оригинала.
20061116-Олесь БУЗИНА. Десять заповедей сознательного украинца
***

Багато хто з науковців і навіть звичайних читачів чули про так званий «Декалог» - десять заповідей українського націоналіста. Ними керувався провідник Степан Бандера і його послідовники. А потім спробував керуватися провідник Дмитро Корчинський, але не зміг, у зв’язку з непосильністю взятої місії.

Проте нещодавно у підземеллях Собору св. Юра у Львові мені вдалося відшукати ще більш секретний документ - «Десять заповідей свідомого українця». Він зберігався на глибині 354 м 11 см нижче рівня моря у броньованому сейфі разом з житнім сухарем, на якому збереглися відбитки передніх зубів князя Данила Галицького, і кальсонами митрополита Шептицького, у яких той впав з коня, коли був ще австрійським гусаром. Поруч лежала канапка, яку не доїли Іван Франко і Леся Українка на таємному побаченні, і філіжанка кави, яку не допив Тарас Шевченко, бо так ніколи і не доїхав до Львова.

Важко передати моє захоплення дослідника, коли я побачив ці святі для нашої нації реліквії. Оскільки сухар запліснявів від підземної вологи, а штани згнили і розповзлися до останньої нитки, то видобути їх на поверхню не вдалося, незважаючи на мої титанічні зусилля і безкорисну допомогу донецьких шахтарів, які до того ж у пориві трудового запалу розбили у пекельній темряві філіжанку і розтоптали канапку.

Проте нові десять заповідей, вибитих на якомусь невідомому космічному матеріалі, що не боявся жодних ушкоджень і температур, я, притискаючи до серця, мов дитину, витяг на світ Божий і тепер пропоную зацікавленим.

Однак особам без почуття гумору читати цей документ суворо забороняється. І навіть тим, у кого почуття гумору є, забороняється передруковувати його без попередньої згоди з першовідкривачем – тобто зі мною.

Олесь БУЗИНА, Київ, 16 листопада 2006 р.

Десять заповідей свідомого українця

1.Свідомий українець зобов’язаний бути тупим. Якщо свідомий українець не є тупим, він автоматично стає жидом або москалем.

2.Свідомий українець має бути хитрим. (Прим.: але з обов’язковим дотриманням п.1).

3.Свідомий українець зобов’язаний бути хазяйновитим – все, що побачить, тягти до себе додому, надкусувати і ні за що не ділитися ні з ким – навіть з іншими свідомими українцями. ( На старій Галичині цей принцип ще називали: «Свій до свого по своє»).

4.Свідомий українець має розмовляти винятково українською мовою. Ця мова має бути настільки незрозумілою москалям та жидам, що немає нічого поганого, якщо й сам свідомий українець не буде її розуміти.

5.Свідомий українець повинен бути глибоко віруючим. Він повинен вірити, що все на світі, окрім жидів та москалів, винайшли свідомі українці.

6.Свідомий українець має розвивати власну культуру. Це означає, що одночасно він зобов’язаний псувати чужу культуру – особливо культуру жидів та москалів.

7. Свідомий українець зобов’язаний вести здорове статеве життя. Здорове статеве життя йому дозволяється вести лише з особами своєї нації та не своєї статі – найкраще всього з жінкою або кумою. Найкраще ім’я для справжньої української жінки – Оксана. Найкраще ім’я для української куми – Галя. Осіб жіночої статі з іншими іменами слід вважати несправжніми українками.

8. Кожен свідомий українець повинен бути галичанином. Це не означає, що він зобов’язаний жити в Галичині. Навпаки. Найкраще свідомому українцю жити в Києві – в органах державної влади або поблизу них, але при цьому постійно розказувати, що справжня Україна знаходиться в Галичині.

9. Свідомий українець повинен постійно боротися з національними зрадниками. Якщо він встановить, що сам є зрадником, то повинен боротися сам з собою, попередньо донісши на себе собі. Якщо з якихось причин свідомий українець не може донести на себе собі, то повинен донести, куди слідує, і на кого захоче.

10. Свідомий українець повинен боротися за незалежність України. Вищою формою незалежності України є її незалежність від свідомих українців.

Примітка. Якщо свідомий українець не буде дотримуватися десяти вищезазначених заповідей, він підлягає вищій мірі покарання – засланню на історичну батьківщину – тобто до Галичини. Заслання до Галичини у жодному разі не дозволяється замінювати висилкою до Москви, Сибіру і навіть Канади.

Олесь Бузина, специально для From-UA

Источник: from-ua.com screen



См. также:
Жизнь и деятельность Степана Бандеры
- Микола Посівнич. Життя і діяльність Степана Бандери: документи і матеріали // chtyvo.org.ua
     Написано: 2008 року
     Розділ: Історична
     Твір додано: 08.05.2011
     Твір змінено: 08.05.2011
     Завантажити: pdf див. (28,2 МБ)
     Опис: Пропоноване видання присвячене життю та діяльності Провідника українського визвольного руху Степана Бандери в 1920-х - 1950-х роках. На основі спогадів та документів у книзі висвітлено боротьбу Організації Українських Націоналістів, показано роль ОУН та її лідера у тогочасних суспільно-політичних процесах в Україні. Крім того, тут читач зможе довідатися про родинне, студентське оточення, в якому формувався майбутній Голова Проводу ОУН.
     Опубліковано ряд важливих матеріалів і документів про життя і діяльність Степана Бандери на еміграції та на чолі Проводу ОУН.
     Видання доповнюють біографічні відомості про діячів визвольного руху, а також вибрана бібліографія про Степана Бандеру.
Кількість сторінок: 448
     Життя і діяльність Степана Бандери: документи і матеріали / Редактор і упорядник Микола Посівнич. — Тернопіль: Астон, 2008. — 448 с., іл.
     ISBN 978-966-308-253-0


Жизнь и деятельность Степана Бандеры
- Посівнич Микола (упорядник). Життя і діяльність Степана Бандери: документи й матеріали. Видання третє // historybooks.com.ua screen
     "Життя і діяльність Степана Бандери: документи й матеріали. Видання третє, доповнене / Редактор і упорядник Микола Посівнич. - Тернопіль: Астон, 2011. - 496 с., іл.
     Пропоноване видання присвячене життю та діяльності Провідника українського визвольного руху Степана Бандери в 1920-х — 1950-х роках. На основі спогадів та документів у книзі висвітлено боротьбу Організації Українських Націоналістів, показано роль ОУН та її лідера у тогочасних суспільно-політичних процесах в Україні. Крім того, тут читач зможе довідатися про родинне, шкільне, студентське оточення, в якому формувався майбутній Голова проводу ОУН.
     Опубліковано ряд важливих матеріалів і документів про життя і діяльність Степана Бандери на еміграції та на чолі Проводу ОУН.
     Видання доповнюють біографічні відомості про діячів визвольного руху, а також вибрана бібліографія про Степана Бандеру.
     Для науковців та широкого кола читачів.


Украинцы~мем
Украинцы... Мем


Интересную характеристику Бандере на Нюренбергском процессе дал полковник Эрвин Штольце
- 02.03.2015 17:39 Почему Бандера так сказал??? // rurik-l
     Степан Бандера: Свідомий українець зобов`язаний бути тупим і дебільним. Якщо свідомий українець не є тупим і дебільним, він автоматично стае жидом або >москалем...»
     Перевод:
     «Сознательный украинец обязан быть тупым и дебильным. Если сознательный украинец не тупой и дебильный, он автоматически становится евреем или русским.»
     Интересную характеристику Бандере на Нюренбергском процессе дал полковник Эрвин Штольце, заместитель начальника 2-го отдела Абвера (Абвер-2): «... В октябре 1939 года я с Лахузеном привлек Бандеру к непосредственной работе в Абвере.
     По своей характеристике Бандера был энергичным агентом и одновременно большим демагогом, карьеристом, фанатиком и бандитом, который пренебрегал всеми принципами человеческой морали для достижения своей цели, всегда готовый совершить любые преступления. Агентурные отношения с Бандерой поддерживал в то время Лахузен, я – полковник Э. Штольце, майор Дюринг, зондерфюрер Маркерт и другие...»
     Использовать украинцев как лохов против русских идея старая, и Бандере не принадлежит....
     Так кто он??? И почему даже покойник будоражит умы нового поколения Незалежной? Почему его именем вновь удалось направить свидомых на поиски внешнего врага?
     Опрос 2001820 Бандера был украинским националистом?
     Открыт: Всем, подробные результаты видны: Всем. Участников: 4


- 29.04.2015 Степан Бандера: "Сознательный украинец обязан быть тупым и дебильным" Опубликовано 29.04.2015 автором Андрей Прибудько в разделе Компрометирующие материалы // forum-msk.org. screen
     Степан Бандера: "Сознательный украинец обязан быть тупым и дебильным"
     Наткнулся тут на интересную ссылку. Вот с чем одесситам пришлось столкнуться, Донецку и Луганску, да и всем нам в конечном счете.
     Цитаты из Степана Бандеры:
     "Сознательный украинец обязан быть тупым и дебильным. Если сознательный украинец не тупой и дебильный, он автоматически становится евреем или русским";
     "Украинцы настолько тупые и примитивные люди, что поверят в любой бред, лишь бы не чувствовать себя никчемными. Примером может служить украинский национализм, на котором я неплохо заработал и даже стал героем!";
     "Ради национальной идеи мы уничтожим половину населения Украины".
     (Бiографiчнi довiдки//Життя i дiяльнiсть. http://chtyvo.org.ua)
     Вот такой герой у нынешней киевской хунты. Ведь действительно. Одно из направлений "деятельности" бандеровцев после 1945 года: убийства учителей, которые направлялись на "западенщину" с других регионов для ликвидации неграмотности, и поджоги школ.

 
20150429-Степан Бандера Сознательный украинец обязан быть тупым и дебильным-comm1


2015-429_17-59-Национальный герой Украины Бандера об украинцах
- 29.04.2015 17:59 "Национальный герой" Украины Бандера об украинцах // newsland.com
     Наткнулся тут на интересную ссылку. Вот с чем одесситам пришлось столкнуться, Донецку и Луганску, да и всем нам в конечном счете.
     Цитаты из Степана Бандеры:
     "Сознательный украинец обязан быть тупым и дебильным. Если сознательный украинец не тупой и дебильный, он автоматически становится евреем или русским";
     "Украинцы настолько тупые и примитивные люди, что поверят в любой бред, лишь бы не чувствовать себя никчемными. Примером может служить украинский национализм, на котором я неплохо заработал и даже стал героем!";
     "Ради национальной идеи мы уничтожим половину населения Украины".
     (Бiографiчнi довiдки//Життя i дiяльнiсть. http://chtyvo.org.ua)
     Вот такой герой у нынешней киевской хунты. Ведь действительно. Одно из направлений "деятельности" бандеровцев после 1945 года: убийства учителей, которые направлялись на "западенщину" с других регионов для ликвидации неграмотности, и поджоги школ.
     Источник: forum-msk.org



Tags: Бандера, Бузина, Украина, бандеровцы, украинство, украинцы, фейки
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments